Tervetuloa täyden palvelun matkatoimistoon!

Meille tyytyväinen asiakas on tärkeä. Laajat valikoimamme ja hyvät yhteis­työ­kumppanimme antavat tukevan pohjan matkustajien palvelemiseen. Tutustu myös kaupunki­lomiin.

Henkilöstö

Toimitusjohtaja
Kimmo Kalliokoski

Puh: +358 6 823 8324
+358 50 3610 665

kimmo@kokkolanmatkatoimisto.fi

Toimistopäällikkö
Krista Hedström

Puh: +358 6 823 8325

krista@kokkolanmatkatoimisto.fi

Varaukset, yksittäis- ja yritysasiakkaat
Kati Ojala

Puh: +358 6 823 8322

kati@kokkolanmatkatoimisto.fi

Ryhmät
Sonja Vermeulen

Puh: +358 6 823 8321

sonja@kokkolanmatkatoimisto.fi

Varaukset, yksittäis- ja yritysasiakkaat
Marie Wiik

Puh: +358 6 823 8323

marie@kokkolanmatkatoimisto.fi

Ryhmät
Peter Honga

Puh: +358 6 823 8325
+358 500 564 876

peter@kokkolanmatkatoimisto.fi