Välkommen till resebyrån med komplett betjäning!

En nöjd kund är viktigast för oss. Vårt breda sortiment samt goda samarbetspartners ger oss en stadig grund för att kunna betjäna våra resenärer. Bekanta dig också med våra stadsresor.

 

Personal

VD
Kimmo Kalliokoski

Tel: +358 6 823 8324
Mobil: +358 50 3610 665

kimmo@kokkolanmatkatoimisto.fi

Byråchef
Krista Hedström

Tel: +358 6 823 8325

krista@kokkolanmatkatoimisto.fi

Bokning, privat- och företagskunder
Kati Ojala

Tel: +358 6 823 8322

kati@kokkolanmatkatoimisto.fi

Grupper
Sonja Björkroth

Tel: +358 6 823 8321

sonja@kokkolanmatkatoimisto.fi

Grupper
Peter Honga

Tel: +358 6 823 8325
Mobil: +358 500 564 876

peter@kokkolanmatkatoimisto.fi

Bokning, privat- och företagskunder
Föräldraledig
Marie Wiik

Tel: +358 6 823 8323

marie@kokkolanmatkatoimisto.fi

z